![Έναρξη συνεργασίας με την ELCO](http://d1vf1panlhmh5y.cloudfront.net/cdn/farfuture/r9L32OVBSTIzu4wj0IbkjJjHkm22tAMEXvmgYF58R4Y/1542292217/sites/default/files/styles/news/public/2018-03/el.png?itok=NnQpz4Ts)
Η ομάδα της Glow είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη συνεργασίας με την ELCO ΒΑΓΙΩΝΗΣ Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες κατασκευής οικιακών συσκευών στην Ελλάδα.
Η ELCO, αμιγώς ελληνική ανταγωνιστική και επιτυχημένη στον κλάδο της εταιρεία, ιδρύθηκε το 1960 και έπειτα από 40 χρόνια επιτυχημένης δραστηριότητας απασχολεί 170 εργαζόμενους και διατηρεί 3 βασικές παραγωγής: την νέα πλήρως αυτοματοποιημένη αυτοματοποιημένη γραμμή παραγωγής των θερμοσιφώνων ELCO TITAN & ELCO DURO GLASS, του 1ου σε πωλήσεις στην Ελλάδα και του νέου ηλιακού θερμοσίφωνα ELCO SOL-TECH, την ανανεωμένη γραμμή των ηλεκτρικών κουζινών με μοναδικές καινοτομίες, καθώς και τη γραμμή των επιτραπέζιων κουζινών, κατέχοντας μεγάλο μερίδιο στην Ελληνική και τη διεθνή αγορά.
H Glow, πιστή στις αρχές της για υψηλή παροχή υπηρεσιών, ανέλαβε τον τακτικό καθαρισμό των γραφείων της ELCO.